Primăria Municipiului Arad va organiza o petrecere de Revelion, în centrul Aradului, cu artiști arădeni și nu numai, care își propun să ofere o atmosferă specială de sărbătoare, la kilometrul 0 al orașului.
Startul petrecerii va fi dat la ora 21.00 când pe scena din fața Palatului Administrativ vor urca Ale&Fly Band.
Vor urma Titi Dragomir&Vest Phoenix Cover și Andreea Vlas&Band.
Înainte de miezul nopții, trupa 3 Sud Est va face atmosferă cu un recital special.
Ca în fiecare an, trecerea în anul 2025 va fi marcată cu un spectaculos show de artificii.
Revelion 2025 în centrul Aradului
Comentarii (0)