Din cauza unei avarii majore de pe Magistrala 2, strada Alexandru, din noaptea de 24 –25 august, este întreruptă furnizarea apei calde în zona Centru, Romanilor,Polivalentă,Maiakovski, Ocsko Terezia şi Alfa. Pe parcursul remedierii avariei ar putea fi afectate şi alte puncte termice. Se estimează finalizarea reparaţiilor până în data de 26 august , orele 18, se arată in comunicatul remis presei de SC Centrala Electrică de Termoficare Hidrocarburi SA
Comentarii (0)