În această dimineață, în jurul orei 04.00, un bărbat a fost agresat și deposedat de telefonul mobil de către două persoane, pe Bulevardul Revoluției.
Echipajul de jandarmi aflat în serviciu a intervenit identificând la fața locului victima, un bărbat de aproximativ 50 de ani, și pe cei doi suspecți. Telefonul a fost recuperat și returnat victimei, care prezenta multiple leziuni fiind transportată la spital.
Suspecții, ambii cu antecedente penale, au fost predați poliției.
Comentarii (0)