O dubiță care mergea spre vama Nădlac 2 a acroșat un tir,ce staționa în coadă. În urma accidentului, circulația spre vamă se desfășoară pe banda doi.
foto DRDP Timișioara
O dubiță care mergea spre vama Nădlac 2 a acroșat un tir,ce staționa în coadă. În urma accidentului, circulația spre vamă se desfășoară pe banda doi.
foto DRDP Timișioara
Comentarii (0)