Deocamdată nu se ştie de ce a intrat Tirul pe contrasens. Fie a fost vorba de o explozie a cauciucului, fie a tăiat curba. Cert este că a intrat în coliziune cu un autoturism ce venea din sens opus,, după care s-a răsturnat pe carosabil. O altă maşină ,ce rula în spatele autocamionului, a sărit peste şanţ. Şoferul a făcut această manevră pentru a evita coliziunea cu remorca Tirului. La această oră, în zonă, sunt cozi de peste 4 km
Comentarii (0)