Pe Calea Radnei, acolo unde se lucrează intens la schimbarea liniilor de tramvai, un șofer de BMW pare să fi ratat subtilitatea: lipsa șinelor. Obișnuiți să vedem bolizi nemțești cocoțați artistic pe linii, acum ne surprinde unul parcat direct pe șantier. Poate e o nouă formă de test-drive off-road urban, poate doar GPS-ul l-a trădat. Cert e că muncitorii au acum un coleg cu tracțiune spate.
D.M
Comentarii (0)