Un bărbat de 31 de ani din Arad a fost reținut de polițiști, după ce a fost surprins într-un tramvai efectuând gesturi obscene. Incidentul a fost semnalat pe o rețea de socializare, iar polițiștii Biroului de Investigații Criminale s-au autosesizat. În urma verificărilor, individul a fost identificat, condus la audieri și reținut pentru 24 de ore, fiind cercetat pentru ultraj contra bunelor moravuri.
D.M
Comentarii (0)