Un accident rutier a avut loc marți, în jurul orei 16:01, în orașul Pâncota, unde două autoturisme au intrat într-un stâlp.
În urma evenimentului au fost implicate patru persoane, toate conștiente și neîncarcerate. La fața locului au intervenit echipajul EMU-A Șiria și echipajul SMURD Ineu, care au acordat îngrijiri medicale victimelor.
Update:
O femeie în vârstă de 26 de ani, cu traumatism abdominal, a fost transportată la Unitatea de Primiri Urgențe pentru investigații suplimentare.
Celelalte trei persoane au refuzat transportul la spital.
Cauzele producerii accidentului urmează să fie stabilite de către poliție.
Accident rutier în Pâncota: patru persoane implicate, o tânără transportată la spital
Comentarii (0)