Accidentul a avut loc la prima intersecţie după podul din Micălaca. Şoferul era singur în maşină şi a ajuns cu autoturismul pe locul fostelor şine de tramvai, unde se desfăşoară lucrări de reabilitare. Autoturismul său s-a oprit în şanţ. Bărbatul nu este încarcerat, dar este inconştient. Se poate să i se fi făcut rău la volan.
Accident pe Calea Radnei. Bărbat inconştient la volan
Comentarii (0)